לחיות ללא ספקות

יש לכם תעלומה או חשד ? אנחנו הפתרון הנכון

בדיקת פוליגרף

ש.כספי קצין משטרה לשעבר מפלג תשאול תל אביב, לוחם וקצין ביחידה ללוחמה בטרור ימ"מ בעברו.

ש. כספי עוסק בבדיקות פוליגרף, לאחר שלמד במכללה למנהל תל אביב, ואף עבר השתלמות בשנת 2000 אצל בקסטר סאן דייגו – ועוסק בתחום הפוליגרף משנת- 1999 .

הבדיקות נערכות במשרדי החברה החדשים, בבניין בסר 3 בני ברק ו/או במשרדי הלקוח. ש.כספי מבצע את בדיקות הפוליגרף במערכת ממוחשבת של חברת LIMESTONE הקנדית וזאת במטרה לבדוק ולנתח טוב יותר את בדיקות הפוליגרף.

ש.כספי מבצע את כל סוגי בדיקות הפוליגרף הבאים:

  • בדיקות פוליגרף לקבלה .
  • בדיקות פוליגרף תקופתיות.
  • בדיקות פוליגרף בחשד לגניבה ואו אחר.
  • בדיקות פוליגרף שיא מתח.
  • בדיקות פוליגרף עליה בדרגה.
  • בדיקות פוליגרף אמיתות גרסה.
  • בדיקות פוליגרף אמיתות גרסה רב נושאי.

עלות בדיקת פוליגרף 800 ₪ + מע"מ, במידה ויש מספר נבדקים, תינתן הנחה.

ש.כספי חבר באיגוד הפוליגרף הישראלי.

בדיקת פוליגרף מקצועית ואמינה

בדיקת פוליגרף אשר מתבצעת על ידי חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ יכולה לסייע לכם לגלות את רמת אמינותו של אדם. מקומות תעסוקה רבים בוחרים לעשות שימוש בבדיקה זו במצבים שונים. בין אם טרם העסקתו של אדם, בבדיקות תקופתיות לעובדים ואף במצבים בהם ישנו חשד כי אחד העובדים מבצע מעילה בנכסי החברה.

איך מתבצעת בדיקת פוליגרף ?

בדיקת פוליגרף מתבצעת בשעה שהאדם הנבדק מחובר למכשיר ונשאל שאלות במהלך הבדיקה. יש לוודא טרם תחילת הבדיקה על מצבנו הנפשי והגופני של האדם, זאת על מנת להיות בטוחים שהוא כשיר לעמוד בבדיקה זו. חשוב להבין כי הבדיקה למעשה נשענת על מצבו הנפשי של האדם ועל ידי כך בוחנת את אמינותו. היא משווה את תשובותיו בשעה שנשאל שאלות המכוונות אותו לתחושות אלו, הערכים הפיזיולוגיים נמדדים ולאחר מכן מתבצע סבב שאלות נוסף. בשאלות הבאות נבדקות התגובות של הנבדק לגבי החששות נגדו. אדם לא יכול להסתיר את האמת מפני עצמו, ועל כן גם הבדיקה הזו תצליח לחשוף אותה.

המדדים הפיזיולוגיים אשר נמדדים בודקים ומשווים בין מספר פרמטרים – לחץ דם, דופק ומוליכות חשמלית של העור. מחקרים רבים הוכיחו זה מכבר כי בשעה שאדם משקר, בגופו מתרחשים שינויים פיזיולוגיים עליהם הוא אינו יכול לשלוט. כך שחזרתן של תגובות פיזיולוגיות מסוימות מספר פעמים לגבי שאלות ספציפיות עלולות להוביל למסקנה כי הנבדק משקר בתשובתו.

עבודה למקצוענים

חשוב לזכור כי התוצאות של בדיקת הפוליגרף הן לא חד משמעיות וישנו צורך להבין את התוצאות על מנת להסיק את המסקנה הנכונה. בדיקות הפוליגרף אשר מתבצעות על ידי חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ מתבצעות על ידי תוכנות חדישות ומשוכללות על מנת לבדוק ולנתח טוב יותר את בדיקות הפוליגרף. צרו קשר עוד היום על מנת לגלות פרטים נוספים על הבדיקה ועל השירותים הנוספים אשר תוכלו לקבל על ידי משרדנו.

 

בדיקת פוליגרף

לכל תעלומה אנחנו הכתובת הנכונה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

מאמרים נוספים בנושא

קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט