לחיות ללא ספקות

יש לכם תעלומה או חשד ? אנחנו הפתרון הנכון

בדיקת פוליגרף

ש.כספי קצין משטרה לשעבר מפלג תשאול תל אביב, לוחם וקצין ביחידה ללוחמה בטרור ימ"מ בעברו.

ש. כספי עוסק בבדיקות פוליגרף, לאחר שלמד במכללה למנהל תל אביב, ואף עבר השתלמות בשנת 2000 אצל בקסטר סאן דייגו – ועוסק בתחום הפוליגרף משנת- 1999 .

הבדיקות נערכות במשרדי החברה החדשים, בבניין בסר 3 בני ברק ו/או במשרדי הלקוח. ש.כספי מבצע את בדיקות הפוליגרף במערכת ממוחשבת של חברת LIMESTONE הקנדית וזאת במטרה לבדוק ולנתח טוב יותר את בדיקות הפוליגרף.

ש.כספי מבצע את כל סוגי בדיקות הפוליגרף הבאים:

 • בדיקות פוליגרף לקבלה .
 • בדיקות פוליגרף תקופתיות.
 • בדיקות פוליגרף בחשד לגניבה ואו אחר.
 • בדיקות פוליגרף שיא מתח.
 • בדיקות פוליגרף עליה בדרגה.
 • בדיקות פוליגרף אמיתות גרסה.
 • בדיקות פוליגרף אמיתות גרסה רב נושאי.

עלות בדיקת פוליגרף 800 ₪ + מע"מ, במידה ויש מספר נבדקים, תינתן הנחה.

ש.כספי חבר באיגוד הפוליגרף הישראלי.

בדיקת פוליגרף מקצועית ואמינה

בדיקת פוליגרף אשר מתבצעת על ידי חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ יכולה לסייע לכם לגלות את רמת אמינותו של אדם. מקומות תעסוקה רבים בוחרים לעשות שימוש בבדיקה זו במצבים שונים. בין אם טרם העסקתו של אדם, בבדיקות תקופתיות לעובדים ואף במצבים בהם ישנו חשד כי אחד העובדים מבצע מעילה בנכסי החברה.

 

איך מתבצעת בדיקת פוליגרף ?

בדיקת פוליגרף מתבצעת בשעה שהאדם הנבדק מחובר למכשיר ונשאל שאלות במהלך הבדיקה. יש לוודא טרם תחילת הבדיקה על מצבנו הנפשי והגופני של האדם, זאת על מנת להיות בטוחים שהוא כשיר לעמוד בבדיקה זו. חשוב להבין כי הבדיקה למעשה נשענת על מצבו הנפשי של האדם ועל ידי כך בוחנת את אמינותו. היא משווה את תשובותיו בשעה שנשאל שאלות המכוונות אותו לתחושות אלו, הערכים הפיזיולוגיים נמדדים ולאחר מכן מתבצע סבב שאלות נוסף. בשאלות הבאות נבדקות התגובות של הנבדק לגבי החששות נגדו. אדם לא יכול להסתיר את האמת מפני עצמו, ועל כן גם הבדיקה הזו תצליח לחשוף אותה.

המדדים הפיזיולוגיים אשר נמדדים בודקים ומשווים בין מספר פרמטרים – לחץ דם, דופק ומוליכות חשמלית של העור. מחקרים רבים הוכיחו זה מכבר כי בשעה שאדם משקר, בגופו מתרחשים שינויים פיזיולוגיים עליהם הוא אינו יכול לשלוט. כך שחזרתן של תגובות פיזיולוגיות מסוימות מספר פעמים לגבי שאלות ספציפיות עלולות להוביל למסקנה כי הנבדק משקר בתשובתו.

 

עבודה למקצוענים

חשוב לזכור כי התוצאות של בדיקת הפוליגרף הן לא חד משמעיות וישנו צורך להבין את התוצאות על מנת להסיק את המסקנה הנכונה. בדיקות הפוליגרף אשר מתבצעות על ידי חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ מתבצעות על ידי תוכנות חדישות ומשוכללות על מנת לבדוק ולנתח טוב יותר את בדיקות הפוליגרף. צרו קשר עוד היום על מנת לגלות פרטים נוספים על הבדיקה ועל השירותים הנוספים אשר תוכלו לקבל על ידי משרדנו.

 

בדיקת פוליגרף

חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע גם בעריכת בדיקת פוליגרף. זאת בין אם לעובדים שלכם, לאנשים שחשודים במעילה, מועמדים למקום העבודה או אפילו בני זוג אשר חשודים בבגידה.

 

כל האמת אודות בדיקת פוליגרף

כולם מכירים את מכונת האמת עוד מהסרטים הישנים. אך חשוב להבין כי כיום אותה מכונה, הידועה בשם פוליגרף, הינה בעלת משמעות רבה לא רק בשעה שאתם עובדים עם מרגלים בינלאומיים. להלן מספר נקודות חשובות שכדאי להכיר אודות בדיקת הפוליגרף:

 • בדיקת פוליגרף נמצאת בשימוש מאז שנות ה – 20 של המאה ה – 20 בארצות הברית.
 • הבדיקה מתבססת על העובדה כי בשעה שאדם משקר, מתרחשים בגופו שינויים פיזיולוגיים בלתי נשלטים אשר ניתן יהיה לעקוב אחריהם ולמדוד אותם בעזרתו של הפוליגרף.
 • במהלך הבדיקה נשאל הנבחן שאלות רבות.
  • חלקן נשאלות על דברים ידועים שאין כל סיבה לשקר לגביהם, שאלות סרק אודות שמו, הכתובת שלו, מספר ילדיו וכו'.
  • שאלות השוואה שנועדו לייצר תגובה רגשית בקרב הנחקר. אלו נועדו לעורר אי נוחות בקרבו.
  • שאלות רלוונטיות אשר נוגעות בלב ליבה של החקירה.
 • שילוב של כל סוגי השאלות יעניק לבוחני הפוליגרף את היכולת להשוות בין התוצאות ולאתר את התשובות אשר היו שקריות.
 • חשוב לציין כי בחינה של הממצאים חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע שעברו הכשרה מתאימה ובעלי ניסיון בתחום. כל פעולה אחרת תשבש את הממצאים ותעניק לכם תשובה שקרית ולא מדויקת.

 

לא מתפשרים על איכות בדיקת פוליגרף

זכרו כי בדיקות הפוליגרף עשויות לחשוף בפניכם את האמת אשר נשארה חבויה מכם עד כה. על מנת לוודא כי המצב אכן מתרחב, חשוב יהיה לפנות אל חברה מנוסה ומקצועית עמו חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ. כך למעשה תוכלו להבטיח את העובדה כי אנשי מקצוע מיומנים יטפלו בחקירה ובבדיקות הפוליגרף הנחוצות לכם.

 

בדיקת פוליגרף פרטית

בדיקת פוליגרף פרטית יכולה להתבצע היום בעבור אנשים רבים. כך שבמידה ואתם חושדים באמינותו של אדם ומעוניינים לחשוף את כל האמת, פנו אל חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ, ותוכלו לזכות בראש השקט ובקבלת המענה המקצועי לשאלותיכם. צוות החוקרים המיומן של חברתנו יסייע באיתור האמת כולה ויספק בעבורכם את התוצאות המדויקות ביותר.

 

בדיקת פוליגרף פרטית – מבררים את האמת כולה

הפוליגרף מוכר לכולנו אפילו מכל אותם סרטי בלשים וסוכנים חשאיים. אך חשוב להבין כי השימוש בכלי מתקדם זה יכול לספק בעבורכם את המענה בנוגע לאמינותו של אדם. כך שרבים בוחרים לעשות שימוש בבדיקת הפוליגרף לשם חשיפת האמת במלואה.

יש לציין כי בדיקת פוליגרף פרטית יכולה להשפיע רבות על חייו של האדם, היא תהיה זו אשר תשפיע על קבלתו לעבודה, או מנגד תשלול ממנו את הזכות הזו. גם במידה ואתם חושדים כי אדם מסוים לא שמר על האמינות במערכת היחסים הזוגית או המשפחתית, הרי שניתן יהיה לבקשו לעמוד לבדיקה זו.

זכרו כי בדיקה זו אינה תהליך אוטומטי ודורשת את בחינת השאלות הנכונות על מנת לאשש או להפריך את החשדות שלכם. בניית רצף השאלות המדויקות תתבצע על ידי משרד החקירות המקצועי אשר עורך את הבדיקה עצמה. ניסיונו העשיר בתחום יאפשר לו לבנות את הבדיקה האיכותית אשר תחשוף את האמת בפניכם. את הבדיקה עצמה יערכו בודקי פוליגרף מוכשרים ומנוסים אשר יהיו אלו שיספקו בעבורכם את התוצאות האמינות ביותר. כך שבהמשך הדרך תוכלו להסיק את המסקנות שלכם מן התוצאות ולפעול בהתאם לראות עיניכם.

 

ש. כספי – בדיקת פוליגרף מקצועית לרשותכם

חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ, מעמידה כעת לרשותכם את שירותי הפוליגרף המקצועיים שלה. מנהל החברה, שמעון כספי, בעברו כיהן כיו"ר איגוד בודקי הפוליגרף ממוחשב (i.c.p.a) וכיום הינו חבר באיגוד הפוליגרף הישראלי (I.P.E.A). הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו עוד היום ולהבטיח את קבלת התשובות האמינות והמדויקות ביותר.

לכל תעלומה אנחנו הכתובת הנכונה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

מאמרים נוספים בנושא

קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט