לחיות ללא ספקות

יש לכם תעלומה או חשד ? אנחנו הפתרון הנכון

מכון פוליגרף מומלץ

מציאת מכון פוליגרף מומלץ אינה חייבת להיות משימה מפרכת, אנו בחברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ נשמח לעמוד לשירותכם ולספק את התוצאות המקצועיות, איכותיות ומדויקות ביותר. פעמים רבות, חשיפתה של האמת היא משימה לא פשוטה כלל. אנשים בוחרים להסתיר מידע וצדדים באישיות שלהם. אך, במידה ואנו חותרים לחשוף את האמת כולה, אנו ככל הנראה נזדקק לשירותיו של מכון פוליגרף מקצועי אשר יוכל לספק את התוצאות האמינות ביותר.

איך נאתר מכון פוליגרף מומלץ?

קיימים מכוני פוליגרף רבים בארץ, כך שחשוב מאוד לוודא כי המקום אותו אתם בוחרים הוא באמת מכון פוליגרף מומלץ אשר מבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר ויכול לספק לכם תוצאות אמינות ומדויקות.

  • הכשרה – חשוב לוודא כי בוחן הפוליגרף הוכשר לעבודתו על ידי מקום אשר מוסמך לכך. אינדיקציה טובה לכך תהיה העובדה כי הבוחן יהיה חבר באיגוד בודקי הפוליגרף בישראל I.P.E.A או חבר באיגוד הפוליגרף האמריקאי A.P.A.
  • עבודה ברישיון – שימו לב כי המקום אותו אתם שוכרים לביצוע בדיקת הפוליגרף הוא מכון אשר פועל ברישיון, כך תוכלו להיות בטוחים כי כל הבדיקות יתבצעו על פי הכללים ויעמדו בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
  • ציוד מקצועי – מעבר לפן האנושי, חשוב לוודא כי המכון בו אתם בוחרים עושה שימוש בציוד חדיש ומכשור מתקדם. כך התוצאות של הבדיקה יהיו מדויקות יותר, ומסקנות מהן יוכלו להיות אמינות יותר ולהצביע על האמת בצורה טובה יותר.

מתי עושים בדיקת פוליגרף?

קיימות סיבות שונות לביצוע בדיקת פוליגרף במרכז. חלק מהמטרות הללו כוללות גם – בדיקה טרם קבלה לעבודה, בדיקה תקופתית לעובדים, העלאה בדרגה, חשד לעבירה ועוד. חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ מבצעת בדיקות פוליגרף מזה תקופה ארוכה ויעמדו גם לשירותכם במידת הצורך. אנו מקפידים על ביצוע מדויק של כל בדיקה תוך פיקוח קפדני ושוטף על עבודתם של כל החוקרים והבודקים אשר מהווים חלק מהצוות המקצועי שלנו.

מכון פוליגרף מומלץ

לכל תעלומה אנחנו הכתובת הנכונה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

מאמרים נוספים בנושא

קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט