לחיות ללא ספקות

יש לכם תעלומה או חשד ? אנחנו הפתרון הנכון

מכון פוליגרף מחיר

איך בוחרים מכון פוליגרף במחיר משתלם

מכון פוליגרף מחיר לא חייב לקרוע את הכיס, אך חשוב לזכור כי בשעה שאתם משווים מחירים, יהיה עליכם לוודא כי החברה שעורכת את הבדיקה הינה מקצועית מספיקה וברמה המתאימה על מנת שאתם תוכלו לקבל את התוצאות האמינות והמדויקות ביותר. חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ היא משרד לחקירות פרטיות ברישיון משרד המשפטים. כאשר מייסדה, ש. כספי הינו חבר באיגוד בודקי הפוליגרף בישראל I.P.E.A וחבר באיגוד הפוליגרף האמריקאי A.P.A.
אל תתפשרו על רמה נמוכה יותר של מכון פוליגרף, אל תתפשרו על האמת.

האם בוחרים מכון פוליגרף רק בגלל מחיר נוח ?

במידה ואתם מחפשים מכון פוליגרף מחיר שיהיה נוח אך יספק את התוצאות המקצועיות ביותר, חשוב לוודא כי אתם בוחרים במכון הנכון לביצוע העבודה. אנשים אשר שומעים על הבדיקה לראשונה עלולים לטעות ולהניח כי אין חשיבות רבה מידי להכשרתו של בודק הפוליגרף כיוון שאת כל העבודה עושה המכונה עצמה.

האמת היא כי בדיקת הפוליגרף היא אינה הליך אוטומטי. זהו תהליך פסיכו – פיזיולוגי מורכב אשר דורש מקצועיות ומיומנות רבה בתהליך כולו. החל משלב שיחת הרקע המקדימה, ניסוח השאלות המדויקות ועד לעריכת הבדיקה וניתוח תוצאותיה בצורה מדויקת אשר לא משתמעת לשתי פנים. הכשרה מקצועית מעמיקה וניסיון רב בתחום יהיו האינדיקציות לרמת המקצועיות של הבודק ועל כן יופגנו גם ביכולת שלו לחשוף את האמת.

מחירה של האמת

קשה לשים את האצבע על המחיר שאנו מוכנים לשלם על מנת שנוכל לקבל את כל האמת, אך בשעה שאנו מדברים על בדיקות פוליגרף, הרי שזה מה שאנחנו עושים. חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ מעניקים לכם את האפשרות לגלות את כל מה שרציתם לדעת על אדם, בהסכמתו כמובן. חשוב לזכור כי בדיקת הפוליגרף יכולה להתבצע רק באישורו של הנבדק ובתנאי שהוא כשיר מבחינה בריאותית ונפשית לבצע את הבדיקה. זכרו כי מחיר הבדיקה הינו מכלול של גורמים, סוג הבדיקה, הכשרתו של הבודק וכמובן מספר הנבדקים אותם אתם מעוניינים לבחון.

 

מכון פוליגרף מחיר המשתלם ביותר עבורכם בש.כספי

לכל תעלומה אנחנו הכתובת הנכונה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

מאמרים נוספים בנושא

קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט