לחיות ללא ספקות

יש לכם תעלומה או חשד ? אנחנו הפתרון הנכון

מכון פוליגרף

מכון  פוליגרף זהו המקום אליו תפנו בשעה שאתם מעוניינים לחשוף את האמת. חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ היא משרד לחקירות פרטיות ברישיון משרד המשפטים אשר מבצעת בדיקות פוליגרף למגוון מטרות – בעת קבלה לעבודה, בדיקה תקופתית לעובדים בעת העלאה בשכר, בשעה שקיים חשד לביצוע עבירה ועוד. אנו שמים דגש על ביצוע מדויק של חקירות ובדיקות ומקפידים לשמור על רמת מקצועיות גבוהה.

איך מוצאים מכון פוליגרף מתאים?

בשנים האחרונות יותר ויותר חברות ואנשים פרטיים החלו לעשות שימוש בשירותיו של מכון פוליגרף. בעזרתו ניתן יהיה לבדוק את רמת אמינותו של הנבדק ולאפשר לכם לקבל את כל הנתונים על מנת שאתם תוכלו לבצע את ההחלטה המתאימה ביותר עבורכם.

  • הציוד המתאים – מכון פוליגרף מקצועי יעשה שימוש אך ורק בציוד המתקדם ביותר על מנת לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר. רק מכון אשר עומד בחזית הטכנולוגית של תחומו יוכל לספק לכם את התוצאות האמינות והמדויקות ביותר.
  • הכשרה וניסיון – בדקו כי המכון אליו אתם פונים אכן מעסיק צוות בודקי פוליגרף מקצועיים ומנוסים. כך תוכלו להיות בטוחים כי הם יוכלו לנתח את תוצאות הבדיקה בדרך הנכונה והמדויקת ביותר. גם המכשור המתקדם ביותר לא יוכל לעזר במידה והבודקים לא מצליחים לפענח את תוצאות הבדיקה בצורה נכונה.
  • המלצות – אל תוותרו על בדיקה של המלצות לגבי המכון. חוות דעת חיובית היא פרמטר חשוב מאוד שיכול לעזור בקבלת ההחלטה.

מכון פוליגרף עם אמינות, מקצועיות ואיכות

מכון פוליגרף חייב להיות אחד המקומות המקצועיים והאמינים ביותר. הרי הוא יהיה זה שאמור לסייע לכם לחשוף את האמת ולעמוד על טיב האמינות של האנשים הנבדקים. בגורם האנושי מהווה מרכיב מהותי באיכות הבדיקה, על כן, הצוות המקצועי של חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ כולל את בודקי הפוליגרף המקצועיים והמנוסים ביותר בתחום אשר משתמשים בציוד חדיש ובמכשור המתקדם ביותר בתחום. צרו קשר על מנת לגלות עוד על סוגי הבדיקות אשר אנו מבצעים ונוכל להציע לכם.

מכון פוליגרף מקצועי ואמין עם למעלה מ 25 שנות ניסיון

מכון פוליגרף בתל אביב

מכון פוליגרף מקצועי, כמו ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ אשר מעניק את שירותיו בין היתר גם באזור תל אביב, יהיה זה אשר מקפיד על רמת מקצועיות גבוהה, אמינות, דיסקרטיות ושמירה על שירות יעיל. חברת ש. כספי, חרטה על דגלה את שביעות רצונה של לקוחותיה לצד שמירה על מקצועיות בכל היבט עבודתה, ועל כן עושה את כל האפשרי על מנת לספק ללקוח את השירות המקצועי והמדויק ביותר בכל פעולה. אנו עורכים בדיקות פוליגרף ממוחשבות אשר מתבצעות באמצעות תוכנת מחשב LX-4000 של חברת לאפייט, מארצות הברית.

מכון פוליגרף בתל אביב חושף את האמת

תל אביב, העיר הגדולה שאינה עוצרת לרגע, כוללת מגוון רחב של אנשים מכל תחומי החיים. כור היתוך ייחודי זה הוא המאפיין העיקרי של החיים באזור, וכך למעשה, כל אחד עשוי להיתקל בלא מעט אנשים השונים מהותית מאיתנו. לעיתים חלקם עשויים להיות לא אמינים כפי שהם מצטיירים, על כן פנייה אל מכון פוליגרף בתל אביב תהיה מהותית.

הפנייה למכון מתבצעת על ידי אנשים שונים, בין אם בעלי חברות וארגונים, בני זוג אשר חושדים בבגידה מפני הצד השני ואפילו חברות ביטוח אשר זקוקות לביצוע של בדיקת מהימנות לתביעות השונות. על ביצוע הבדיקות תהיה אחראית חברה מקצועית ומיומנת, שהרי רק כך תוכלו גם אתם להיות בטוחים כי אמינותה של בדיקת הפוליגרף תהייה גבוהה.

בדיקת פוליגרף מקצועית לשירותכם

חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ, מנוהלת על ידי שמעון כספי, בעברו יו"ר איגוד בודקי הפוליגרף ממוחשב (i.c.p.a) , וכיום חבר באיגוד הפוליגרף הישראלי  (I.P.E.A). חברתנו מעניקה שירות של בדיקות פוליגרף לכל ארגון או אדם פרטי אשר מחפש אחר האמת וחושד באי נאמנותו של אדם אחר. צרו קשר עם חברתנו עוד היום והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולספק את כל המידע אודות תהליך בדיקת הפוליגרף והשירותים הנלווים אשר נוכל להציע בעבורכם.

לכל תעלומה אנחנו הכתובת הנכונה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

מאמרים נוספים בנושא

קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט