לחיות ללא ספקות

יש לכם תעלומה או חשד ? אנחנו הפתרון הנכון

  משרד חקירות

  חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ, בהנהלתו של שמעון כספי, מבצעת חקירות פרטיות במגוון תחומים ומעניקה שירותי פוליגרף וייעוץ בטחוני. שירותי החברה מוענקים הן ללקוחות מקומיים והן ללקוחות בחו"ל.

  שמעון הוא קצין משטרה לשעבר שעבד ביחידה המרכזית מפלג תשאול תל-אביב. כמו כן, היה לוחם, קצין ומפקד ביחידה ללוחמה בטרור (הימ"מ) בעברו, ושימש כיועץ לנשיא בוליביה לענייני מודיעין. כספי אף צבר ניסיון עשיר בהקמת יחידות ללוחמה בטרור בדרום אמריקה.

  שמעון כספי הינו בוגר קורס בודקי פוליגרף במכללה למנהל, ובעל ניסיון עשיר ורב שנים בביצוע חקירות ובדיקות פוליגרף. הוא עוסק בחקירות משנת 1990 ובבדיקות פוליגרף משנת 1998.

  כיום, כספי הוא בעל משרד לחקירות פרטיות ובעל רישיון משרד המשפטים (מ.ר. 218531). כמו כן, בעברו כיהן כיו"ר איגוד בודקי הפוליגרף ממוחשב (i.c.p.a) , כיום חבר באיגוד הפוליגרף הישראלי (I.P.E.A). כמו כן כספי הוא חבר בלשכת החוקרים הפרטיים בישראל (i.b.p.i).

  החברה מספקת ללקוחותיה מטריית שירותים רחבה הכוללת:

  חקירות

  החברה מבצעת חקירות במגוון תחומים:

  • חקירות פליליות.
  • חקירות כלכליות.
  • חקירות מודיעיניות.
  • חקירות אישות – בניית תיק לרבנות ו/או בניית תיק לבימ"ש אזרחי.
  • ועוד.

  מעקבים

  החברה מפעילה צוותי מעקב ותצפיות, המשתמשים במכשור חדיש ומתקדם, לרבות כלי רכב מוסווים לצורך:

  • מעקבים טכנולוגיים – סקרי אבטחת מידע במחשבי החברה לשם גילוי ומניעת החדרת סוסים טרויאניים.
  • האזנה קווית ונפחית.
  • מניעת ציתות לסלולארי באמצעות ציוד אנלוגי ודיגיטלי
  • ועוד.

  פוליגרף

  בדיקות הפוליגרף ממוחשבות ומתבצעות באמצעות תוכנת מחשב LX-4000 של חברת לאפייט, מארצות הברית. החברה מבצעת בדיקות פוליגרף למגוון מטרות:

  • קבלה לעבודה.
  • בדיקה תקופתית לעובדים.
  • העלאה בדרגה.
  • חשד לעבירה.
  • ועוד.

  לקוחות החברה

  עם לקוחות החברה בארץ נמנים: חברות ציבוריות ופרטיות גדולות, חברות בתחום הבריאות, בתי-חולים, חברות היי-טק, עיריות, רשתות מזון, מפלגות פוליטיות, משרדי עורכי דין, עסקים פרטיים וחברות אבטחה.

  עם לקוחות החברה בחו"ל נמנים: חברות היי-טק, חברות פיננסיות ואנשי עסקים מהמובילים בעולם, משרדי עורכי דין, חברות אבטחה ובנקים.

  ערכי החברה

  החברה שמה דגש על ביצוע מדוקדק של החקירות והבדיקות, תוך פיקוח קפדני ושוטף על עבודתם של החוקרים והבודקים. כחלק מהשירות המסור והאישי שהיא מעניקה ללקוחותיה, החברה מקפידה לשמור על קשר עם לקוחותיה גם לאחר סיום החקירה, לצורך הפקת לקחים ומסקנות, ליווי משפטי ו/או מתן ייעוץ מקצועי. כל פעילות החברה מתבצעת על פי "חוק חוקרים פרטיים ושירותי שמירה" – תשל"ב, 1972.

  לצפייה בכתבה שפורסמה ב- mako – לחץ כאן->

  לכל תעלומה אנחנו הכתובת הנכונה

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   משרד חקירות פרטי

   כישראלים התרגלנו במשך שנים ארוכות לסמוך על רשויות אכיפת החוק ועל המשטרה בראשן, בכל מה שקשור לתהליכי חקירה אזרחיים ולמיצוי חקר האמת. אבל עם השנים מתגלה כי ישנם תחומי חקירה בהם משטרת ישראל לא יכולה לתת את הדעת, לא כל שכן להתערב בצורה נחרצת. לעיתים רבות מדובר על תחומים אישיים או ארגונים פרטיים בהם לציבור אין אינטרס ולכן אין מקום לפעילות המשטרה. בסיטואציות כאלה יש לכם רק מוצא מפלט אחד, והוא פניה אל משרד חקירות פרטי, שיוביל את החקירה בשבילכם. הצוות המקצועי של משרד חקירות ש.כספי, מספק שירותים מקצועיים ללקוחות פרטיים ועסקיים, ועובד במגוון רחב של תחומי חקירות בצורה מקצועית ומיומנת כבר שנים ארוכות.

   צוות משרד חקירות פרטי – יכול להפוך את הקערה על פיה

   כאשר אין ברירה אתם יודעים שמשהו לא מתרחש כשורה, במישור הפרטי או במישור המקצועי שלכם, אתם חייבים לקחת צעד אקטיבי ולטפל בבעיה. הפנייה אל צוות משרד חקירות פרטי, יכולה להיות ההחלטה הטובה ביותר עבורכם, בייחוד מפני ש:

   • משרד חקירות פרטי לא כפוף לאף גורם או אינטרס, פרט לאינטרס של מזמין החקירה. לפיכך אתם יכולים לקבוע בדיוק מה הם שלבי החקירה הרלוונטיים לכם, האנשים הרלוונטיים לחקירה ואפילו השאלות החשובות אותן אתם רוצים למצות לאורך תהליך העבודה על תיק.
   • משרד החקירות מחזיק בכלים מקצועיים ברמה הטכנולוגית. בין שמדובר על תוכנות ריגול ותוכנות מעקב, ובין שמדובר על אמצעים טקטיים שונים למעקבים בשטח – חוקר פרטי מחזיק בכל הציוד הדרוש לניהול חקירה מקצועית, עם תוצאות אידיאליות.
   • משרד חקירות פרטי יכול לנהל גם מעקבים פיזיים אחרי אנשים. כך שאתם תקבלו תמונות ויזואליות אודות הנחקר וסביבתו הקרובה. תוכלו להבין מה היא רשת הקשרים שהוא מנהל ואפילו לקבל הוכחות מצולמות השפעה של הנחקר על התיק שלכם ועל השאלה המרכזית הנידונה בו.

   ההחלטה שתאפשר לכם לגלות אי סדרים

   משרד חקירות פרטי הוא כלי עבודה חשוב במיוחד, אשר בא לידי ביטוי בעיקר בארגונים גדולים המעסיקים עובדים בכמויות גדולות. שם קשה יותר לעקוב אחרי הפעילות של כל עובד, ולמנוע זליגה של מידע. וכאן בדיוק נכנסות היכולות המקצועיות של צוות החוקרים במשרד החקירות ש.כספי. הצוות יכול להביא לקברניטי החברה מידע מהימן על עובדים שסרחו, על קשרים עם גורמי חוץ ואפילו על זליגה של מוצרים ושירותים של החברה.

   משרד חקירות פרטיות

   במהלך החיים שלנו, של כולנו, יכולות תמיד לצוץ סיבות לחשדות שמחייבות התערבות מקצועית של מומחים. בין שמדובר על חקירות בתחום הכלכלי, ובין שמדובר על חקירות בתחומים אישיים ופרטיים יותר, הצעד הנכון לכם ביותר הוא הפנייה אל משרד חקירות. זה הוא גוף מקצועי, אשר יכול לעזור לכם לגלות את כל האמת על מושא החקירה שלכם, בעזרת כלי עבודה מתקדמים וטכנולוגיות שלא ניתן למצוא בשוק הפרטי. ולכן, משרד חקירות מקצועי יכול לספק מענה לצרכי חקירה גם לשוק הפרטי, אך גם לשוק הארגוני והמוסדי. כמובן שהכול תלוי בתחום העבודה בו אתם רוצים לפעול, אבל לכל שאלה או בעיה ניתן לפנות לצוות המקצועי של משרד החקירות ש.כספי, בו תקבלו את כל הליווי הדרוש לכם.

   מה תפקידו של משרד חקירות בתהליכי חקירות בארגונים?

   באופן עקרוני ניתן לחלק את עבודתם של אנשי משרד חקירות לכמה וכמה שלבים בהתאם לתהליך העבודה המקצועי אותו אתם רוצים לנהל. בין היתר, שירותי משרד חקירות יכולים לבוא לידי ביטוי בעת הליכי חקירה ארגוניים בדרכים הבאות:

   • מתן פתרונות טכנולוגיים למעקבים – היום קל הרבה יותר מאי פעם למצוא מערכת מעקב שתספק לכם מידע אונליין לגבי מיקומו ופעילותו של כל אדם. כך אתם תוכלו ליצור בתוך הארגון שלכם ניטור קבוע של זרימת מידע בין עובדים, ספקים, לקוחות וגורמים חיצוניים.
   • אמצעי מעקב פנים ארגוניים – אם למשל יש לכם חשד של דליפה של מידע בתוך החברה, משרד חקירות מנוסה יכול בעזרת מעט מאוד כלים מקצועיים (כמו מכשירי האזנה), לתת לכם תמונה מלאה ונרחבת בנוגע למה שמתרחש בכל חדרי העבודה השונים. כך שאתם תשלטו במידע בצורה מושלמת.
   • מעקבים פיזיים אחרי גורמים חיצוניים – לא אחת, נדרשים גורמי החקירה לצאת למעקבים פיזיים על מנת להציג מידע מסחרי כתוב לטובת הלקוחות שלהם. אתם יכולים לגלות מהו הסוד הארגוני הגדול ביותר של המתחרה שלכם או לגלות פרצות אבטחה שונות בחברה שלכם. כל זאת על בסיס מעכב פיזי צמוד.

   נכנסים לעשות קצת סדר בחברה שלכם

   לעיתים רבות, פונים אל חברת ש.כספי לקוחות גדולים מאוד במשק, אשר מעוניינים לגלות מידע אודות אי-סדרים ארגוניים. בתוך כל תחומי העבודה שמציע משרד חקירות, התחום הארגוני הוא אולי המורכב והרחב ביותר. ולכן, מדובר על עבודה מקצועית ברמה הכי גבוהה שלה ניתן לצפות, עם תוצרים שיכולים להשפיע על כל הפעילות הארגונית שלכם.

   משרדי חקירות

   מכורח המציאות בה אנו חיים יש תמיד מקום להטלת ספק, שלא לומר פתיחה בחקירה כנגד גורמים שונים בחיים הפרטיים וגם בחיים העסקיים. הרי כל אחד מאיתנו התמודד בעבר עם ספקות, תהיות ואפילו שאלות ממשיות וחשדות מוצקים. אבל לא תמיד אנחנו לוקחים אותם ברצינות ופועלים בצורה המתאימה ביותר למצב בו אנחנו נמצאים. זוהי בדיוק הסיבה שבגינה בוחרים אנשים פרטיים וארגונים גדולים לפנות לעזרתם של משרדי חקירות מיומנים: על מנת להתחיל את הליכי חקירה מורכבים דיסקרטיים, ולהגיע לחקר האמת. הצוות המקצועי של משרד החקירות ש.כספי, מחזיק בכל היכולות הטכנולוגיות וההון האנושי הדרוש לביצוע חקירות אישיות, חקירות פרטיות ארגוניות ואפילו חקירות משולבות בתחומי עיסוק שונים.

   שירותי משרדי חקירות

   בפנייה אל משרדי חקירות, יש מידה מסוימת של היסוס וחשש. הרי אתם לא באמת מכירים את אנשי החקירות או יכולים לעמוד על טיב העיסוק שלהם, טרם תחילת ההתקשרות המקצועית. ובה בעת אתם מפקידים בידי אנשי משרדי חקירות את המידע הכי אישי, את החשדות הכי קשים שלכם ואפילו את ההחלטות הכי אישיות שלכם. המשמעות היא שיש בו סיכון אותו אתם צריכים לקחת בחשבון, על מנת לקבל את תוצרי החקירה איתם אתם כל ולפעול בצורה מקצועית שהולמת את ההחלטות האסטרטגיות שלכם.

   רוב משרדי החקירות הפועלים כיום, נותנים שירותי חקירות פרטיות דיסקרטיים, ללקוחות פרטיים כמו גם ללקוחות מקצועיים וארגוניים. כאשר מתייחסים לחקירות פרטיות בפן האישי בדרך כלל מדובר על חקירות בנושא משפחה, חקירות כלכליות או חקירות בנושאי ירושה. לעומת זאת, בחקירות לטובת ארגונים גדולים ואנשי מקצוע ואנשי עסקים, יש אלמנטים של חקירות בינלאומיות חקירות, בדיקת הונאה בסכומי כסף רב ואפילו חקירות פנים ארגוניות.

   ההחלטה הנכונה לצרכים שלכם – היא החלטה אסטרטגית

   יש בתוך משרדי חקירות אינספור נותני שירות, חוקרים מקצועיים ועזרים טכנולוגיים שיכולים ללוות את החקירה. אבל לא כולם רלוונטיים לכל תיק חקירה. וכאן נכנסת גדולתו של חוקר פרטי מיומן ומנוסה לתמונה. חוקר פרטי טוב, יכול למפות בדיוק רב ובמהירות יחסית את הצרכים של כל תיק חקירה. וכך להתאים את הכלים הקיימים ברשותו, לאסטרטגיית החקירה האידיאלית. זו היא בדיוק השיטה לפיה עובד הצוות המקצועי של משרד חקירות ש.כספי, בבואו לקחת החלטות בכל תיק חקירה של הלקוחות. כך אנו מספקים לכם בדיוק את השירות הדרוש לכם, עם התוצאות הכי טובות ומדויקות שיש.

   משרדי חקירות מומלצים

   משרדי חקירות, כמו ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ, הם הכתובת הנכונה לפנות אליה במידה ואתם חושדים כי יש מי אשר מנסה להיראות לא כפי שהוא באמת. בין אם מדובר בעובד אשר נראה כי הוא מנסה לחתור תחתכם או בן או בת זוג אשר ישנו חשש כי מעלו באמונכם, הרי שמציאת האמת היא הדרך היחידה להרגיע את הנפש ולנקוט בצעדים הנכונים להמשך הדרך. חברה אשר מספקת שירותי חקירות היא המקום אליו יהיה עליכם לפנות על מנת לחשוף את האמת ולפזר את ענני חוסר הוודאות אשר אופפים אתכם כרגע.

   באילו נושאים עוסקים משרדי חקירות?

   משרדי חקירות נוגעים בתחומים שונים אשר יכולים להתפזר לנושאים מגוונים. חלק מהתחומים הללו כוללים בן היתר גם:

   • חקירות פליליות סוג חקירות זה נועד לבחון בעיקר את השוק הפרטי. תתי התחומים בהם ניתן לעסוק כוללים חקירות זיוף והונאה, סחיטות, פריצות לבית העסק ואף גניבות.
   • חקירות כלכליות חקירות אלו נועדו לאסוף מידע אודות אדם או חברה בדרכים גלויות או סמויות על מנת לעמוד על מצבו הפיננסי. חקירות אלו הינן רלוונטיות עבור מי המעוניין לבדוק את מצבו של שותף עסקי פוטנציאלי ואף אנשים אשר אחרים חייבים להם כספים.
   • חקירות אישות זהו אחד התחומים הפופולריים ביותר עקב עליה בשיעור הגירושין. בחקירות מסוג זה תוכלו לאשש או להפריך את החשד לבגידה ולהיעזר בראיות אשר התקבלו לשם בניית תיק ראיות לרבנות ו/או לשם בניית תיק לבימ"ש אזרחי.

   גם בשעת משבר יש פתרון

   גם בימים סוערים אנחנו מעדיפים לחשוב כי ניתן יהיה להאמין לאנשים כי הם מי שהם טוענים. זכרו לוודא כי אתם אכן פונים אל משרד חקירות מקצועי אשר פועל ברישיון של משרד המשפטים. כך תוכלו להיות בטוחים כי יש על מי לסמוך וכי אותו גוף פועל במסגרת החוק וכל ממצאיו יוכלו לשמש אתכם גם בבית המשפט במידת הצורך.

   משרדי חקירות פרטיות מומלצים

   ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ הינו משרד חקירות אשר מנוהל על ידי שמעון כספי. בערבו היה קצין משטרה ביחידה המרכזית שבמפלג תשאול בתל אביב. כיום החברה מעניקה מגוון רחב של שירותים בתחומי החקירות, הבדיקות והמעקבים, לרבות בדיקות פוליגרף לעובדים חדשים או גילוי האזנות סתר ומניעתן.

   משרד חקירות – מסירים את הספק

   משרד חקירות מקצועי עוסק בתחומים רבים ומגוונים. כך שבשעה שנזדקק לחשיפת האמת, הצוות המקצועי של המשרד יוכל לאתר עבורנו את האמת ולחשוף אותה. בעולם המתקדם והמתפתח של היום אנשים רבים יכולים להיות מי שהם רוצים להיות. אך מה קורה בשעה שאין הם באמת מי שהם מצטיירים? במערכת יחסים זוגית הדבר עלול להביא ללב שבור, בגידה באמון והרס של חיי משפחה. בעסקים הדבר יכול להסתיים בהפסדים כלכליים גדולים או חלילה מעילה על ידי אחד העובדים של המקום. אין ספק כי ברגע שיש ספק, אין ספק, חייבים לבחון כל מקרה לעומק ולגלות את כל האמת אודות האדם החשוד.

   במידה ואתם מחפשים אחר האמת, משרד חקירות יהיה המקום המתאים לפנות אליו. כאן תוכלו לקבל את כל הפרטים על המקרה או האדם שאין אתם בטוחים לגבי כוונותיו. כך תוכלו קבל את היחס האישי, המקצועי והדיסקרטי ביותר לאורך כל הדרך ובסופו של התהליך לקבל את הממצאים שיסירו כל צל של ספק ויעמתו אתכם עם האמת.

   עוקבים אחר הכסף

   אנשים רבים מעוניינים בביצוע של חקירה כלכלית. זאת משום שייתכן וישנם אחרים אשר חייבים להם סכום כסף כלשהו ואין הם משלמים אותו. החקירה הכלכלית יכולה לסייע לכם להבין מה מצבו של החייב והאם יהיה משתלם לתבוע אותו לאור כל ההכנסות והנכסים אשר נמצאים ברשותו ברגע נתון.

   חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ מפעילה צוותי מעקב ותצפיות אשר משתמשים בציוד החדיש ביותר בתחום. זאת על מנת שכל תיק חקירה ינוהל בצורה המקצועית והיעילה ביותר. כך אתם תוכלו לקבל את התשובות המדויקות להן חיכיתם במהרה. בנוסף אם אתם מחפשים מכון פוליגרף מומלץ – אתם מוזמנים לפנות אלינו.

    

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט