לחיות ללא ספקות

יש לכם תעלומה או חשד ? אנחנו הפתרון הנכון

משרד חקירות פרטיות

ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ הינו משרד חקירות אשר מנוהל על ידי שמעון כספי. בערבו היה קצין משטרה ביחידה המרכזית שבמפלג תשאול בתל אביב. כיום החברה מעניקה מגוון רחב של שירותים בתחומי החקירות, הבדיקות והמעקבים, לרבות בדיקות פוליגרף לעובדים חדשים או גילוי האזנות סתר ומניעתן.

משרד חקירות – מסירים את הספק

משרד חקירות מקצועי עוסק בתחומים רבים ומגוונים. כך שבשעה שנזדקק לחשיפת האמת, הצוות המקצועי של המשרד יוכל לאתר עבורנו את האמת ולחשוף אותה. בעולם המתקדם והמתפתח של היום אנשים רבים יכולים להיות מי שהם רוצים להיות. אך מה קורה בשעה שאין הם באמת מי שהם מצטיירים? במערכת יחסים זוגית הדבר עלול להביא ללב שבור, בגידה באמון והרס של חיי משפחה. בעסקים הדבר יכול להסתיים בהפסדים כלכליים גדולים או חלילה מעילה על ידי אחד העובדים של המקום. אין ספק כי ברגע שיש ספק, אין ספק, חייבים לבחון כל מקרה לעומק ולגלות את כל האמת אודות האדם החשוד.

במידה ואתם מחפשים אחר האמת, משרד חקירות יהיה המקום המתאים לפנות אליו. כאן תוכלו לקבל את כל הפרטים על המקרה או האדם שאין אתם בטוחים לגבי כוונותיו. כך תוכלו קבל את היחס האישי, המקצועי והדיסקרטי ביותר לאורך כל הדרך ובסופו של התהליך לקבל את הממצאים שיסירו כל צל של ספק ויעמתו אתכם עם האמת.

עוקבים אחר הכסף

אנשים רבים מעוניינים בביצוע של חקירה כלכלית. זאת משום שייתכן וישנם אחרים אשר חייבים להם סכום כסף כלשהו ואין הם משלמים אותו. החקירה הכלכלית יכולה לסייע לכם להבין מה מצבו של החייב והאם יהיה משתלם לתבוע אותו לאור כל ההכנסות והנכסים אשר נמצאים ברשותו ברגע נתון.

חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ מפעילה צוותי מעקב ותצפיות אשר משתמשים בציוד החדיש ביותר בתחום. זאת על מנת שכל תיק חקירה ינוהל בצורה המקצועית והיעילה ביותר. כך אתם תוכלו לקבל את התשובות המדויקות להן חיכיתם במהרה. בנוסף אם אתם מחפשים מכון פוליגרף מומלץ – אתם מוזמנים לפנות אלינו.

משרד חקירות פרטיות ש. כספי

לכל תעלומה אנחנו הכתובת הנכונה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

מאמרים נוספים בנושא

קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט