לחיות ללא ספקות

יש לכם תעלומה או חשד ? אנחנו הפתרון הנכון

חקירה כלכלית גירושין

גירושין הם תמיד תהליך מורכב ולעתים גם כזה שמעורבים בו רגשות קשים. על-מנת שתוכלו לצאת לדרך חדשה בלי פגיעה קשה מדי, חובה לוודא חלוקה מאוזנת של הנכסים וגיבוש הסדר כלכלי על בסיס תמונת מצב אמיתית. במקרים שבהם אחד מבני הזוג מרגיש כי הצד השני מסתיר נכסים ומידע מבטיחה חקירה כלכלית גירושין הוגנים. משרד חקירות ש. כספי אמונה על ביצוע חקירות כלכליות לקראת פרידה ועוזרת לך להגיע למשא ומתן, ובמידת הצורך גם לבית משפט או בית דין רבני, עם הוכחות חותכות לגבי המצב הכלכלי האמיתי של בן/בת הזוג.

 

כיצד חקירה כלכלית גירושין משפרת את מצבך?

בכל מקרה של חשד להתנהלות נכלולית של הצד השני, חשוב לפנות מידית לחוקר פרטי בצפון בעל ניסיון. חקירה כלכלית מקצועית משפרת את מצבך בדרכים הבאות:

  • תמונת מצב מלאה אודות כל הנכסים של בן/בת הזוג – כולל חשבונות בנק שאינם מוכרים לך, קופות גמל/ קרנות פנסיה, זכויות בביטוח, נדל"ן בארץ ובחו"ל, מניות כולל אופציות עתידיות ועוד.
  • איתור העברת רכוש לקרובי משפחה – אם לדוגמה הצד השני רשם עסק על שם קרוב משפחה שלו, על-מנת שההכנסות מהעסק לא ישויכו אליו למרות שהוא זה שהעסק שייך לו בפועל, ניתן לגלות זאת – באמצעות מעקבים, שליחת חוקרים שיעמידו פני לקוחות, וגם בעזרת טכנולוגיות מתקדמות.
  • חשיפת ניסיונות מרמה – בתיקי גירושין שמגיעים לערכאות שיפוטיות, ישנה חשיבות רבה לאמינות של שני הצדדים. כשחקירה יסודית חושפת ניסיונות להונות את בית המשפט, הוא יתייחס לכך בחומרה.

 

חקירות מקצועיות על בסיס ניסיון רחב היקף

כשאחד הצדדים מנסה להעלים חלק מהנכסים שצבר לאורך החיים המשותפים, התוצאה תהיה פגיעה כלכלית משמעותית בצד השני – גם בהסכם הגירושין ובחלוקה של הנכסים, וגם בקביעת דמי המזונות אם ישנם כאלה. במצבים אלה מאפשרת חקירה כלכלית גירושין הוגנים ומבטיחה את מיצוי האינטרסים המהותיים שלך. בחברת ש. כספי הצטבר ניסיון רחב היקף בחקירות מסוג זה, וכל אנשי המקצוע בראשותו של שמעון כספי, שעוסק בתחום מזה למעלה מ-30 שנים ועוד קודם לכן כיהן בתפקידים בכירים במשטרה, מצטיינים בחקר האמת תוך הבאה לידי ביטוי של שלל יכולות מקצועיות ואישיות רלוונטיות.

 

 

 

לכל תעלומה אנחנו הכתובת הנכונה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

מאמרים נוספים בנושא

קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט