לחיות ללא ספקות

יש לכם תעלומה או חשד ? אנחנו הפתרון הנכון

חוקר פרטי בפתח תקווה

ידע הוא משאב יקר ערך במיוחד בימינו. בכל מצב שבו אין גישה למידע חיוני – בין אם בתחום העסקי ובין אם בתחום האישי – ניתן להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי בפתח תקווה על-מנת לקבל את ההחלטות המיטביות על בסיס אותו מידע. לחברת ש. כספי ניסיון יקר ערך בביצוע חקירות מכל הסוגים, ציוד משוכלל וצוות בעל יכולות אישיות גבוהות שמבטיחות התמודדות מוצלחת עם כל אתגר.

 

באילו מקרים כדאי לפנות אל חוקר פרטי בפתח תקווה?

החקירות הפרטיות המתנהלות בפתח תקווה וסביבתה מתמקדות בעיקר בנושאים הבאים:

  • חשד לבגידה – אמון מלא הוא תנאי הכרחי לחיי משפחה תקינים. בירור מקצועי של חשדות להפרת האמון מקנה שקט נפשי ומהווה בסיס להתנהגות נכונה. במקרים שבהם אכן התרחשה בגידה, יספק החוקר הפרטי הוכחות חד משמעיות, כך שניתן יהיה להשתמש במידע גם במסגרת הליך משפטי אם יידרש כזה.
  • מעקבים – לצורך חשיפה מקרי הונאה או מעילה מצד עובדים בעסק, במסגרת בדיקות מעמיקות שמבצעות חברות ביטוח ביחס ללקוחות שהגישו תביעה, ועוד.
  • גילוי האזנות סתר ואמצעים נוספים למעקב אלקטרוני – על-מנת שתוכלו לדעת בוודאות שסודות מסחריים שלכם לא מגיעים לגורמים עוינים או למתחרים, ושהפרטיות שלכם נשמרת במלואה.
  • איתור חייבים ונכסים מכל הסוגים, כולל בחו"ל – במקרים שבהם בעל חוב מנסה להתחמק מהתשלום עליו התחייב, בין אם דרך היעלמות ובין אם באמצעות הסתרת מקורות כספיים. שירות זה רלוונטי גם למקרי גירושין שבהם אחד הצדדים מנסה להסוות חלק מנכסיו.
  • השגת מודיעין עסקי – כל מידע רלוונטי לגבי שותפים פוטנציאליים לעסקים, משקיעים וכו'.

 

נחישות, תושייה ואמינות

חוקר פרטי מומלץ בפתח תקווה חייב להיות גם בעל ניסיון נרחב וגם בעל אישיות מתאימה לעיסוק ייחודי ומאתגר זה. שמעון כספי, המנהל של ש. כספי חקירות, שירת שנים רבות במשטרת ישראל ועוסק בתחום קרוב ל-30 שנים. לחברה רישיון מטעם משרד המשפטים לבצע חקירות, וכל העובדים מתאפיינים בנחישות רבה, תושייה, דיסקרטיות ואמינות ללא רבב – שמובילות למתן מענה מקצועי אופטימלי לכל צורך מכל סוג שהוא.

לכל תעלומה אנחנו הכתובת הנכונה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

מאמרים נוספים בנושא

קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט