לחיות ללא ספקות

יש לכם תעלומה או חשד ? אנחנו הפתרון הנכון

בדיקת פוליגרף לעובד

בעולם העסקים חשוב להיות תמיד עם אצבע על הדופק, זאת על מנת לוודא כי כלל השותפים והעובדים שלכם אכן נאמנים לכם ולא זוממים דבר מה שעשוי לפגוע בעסק או ארגון שלכם. חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ, מספקת בין היתר גם בדיקת פוליגרף לעובד, כאשר זו תהיה אחת השיטות לאתר את דוברי השקר אשר עשויים להסתנן לחברתכם ולהעמידה בסיכון.

 

באילו מקרים מתבצעת בדיקת פוליגרף לעובד?

בדיקת פוליגרף לעובד יכולה בהחלט להיות זו אשר תחשוף בפניכם את כל האמת, זאת בעזרת מכשיר טכנולוגי מתקדם אשר יתופעל על ידי צוות החוקרים ובודקי הפוליגרף המקצועיים ביותר בתחום. בדיקה זו עשויה להיות נדרשת במספר מצבים:

  • קבלת עובד חדש – מקומות תעסוקה רבים כוללים מידע מסווג ודורשים רמת אמינות גבוהה מכלל צוות העובדים שלהם. על כן, ארגונים רבים בוחרים לערוך בדיקות פוליגרף למועמדים חדשים, זאת על מנת לאמת כי הם אכן דוברי אמת וכי ניתן יהיה לסמוך עליהם בהמשך הדרך.
  • חשד במעילה של עובד – במידה ואתם מאמינים כי ישנו בסיס לחשדות בנוגע למעילה או גניבה במקום העבודה, בדיקת פוליגרף לעובד תוכל לאשש או להפריך את החשד הודות למכשור מתקדם ורצף שאלות אשר תוכנן היטב.
  • בדיקת פוליגרף תקופתית לעובדים – בדיקות תקופתיות לכלל העובדים גם הן נפוצות בחברות רבות. בין אם רנדומליות או לפני קידום, חברת וארגונים רבים עושים שימוש בכלי זה כגורם הרתעה משמעותי במניעת עבירות פוטנציאליות בקרב העובדים.

 

עזרה מקצועית בבדיקת פוליגרף לעובד

בעזרתה של חברת ש. כספי, תוכלו גם אתם כעת להבטיח כי העובדים שלכם נשארים נאמנים. חברתנו מתמחה בביצוע בדיקות פוליגרף ומנהל החברה הינו חבר באיגוד בודקי הפוליגרף בישראל I.P.E.A וחבר באיגוד הפוליגרף האמריקאי A.P.A. אין ספק כי בדיקות הפוליגרף דורשות את רמת המקצועיות והאמינות הגבוהות ביותר, ועל כן חברתנו שמחה לעמוד לשירותם ולסייע בעריכת הבדיקה ופירוש התוצאות בצורה הנכונה והמדויקת ביותר.

 

בדיקת פוליגרף לעובדים

 

פוליגרף לעובדים

עריכה של בדיקות פוליגרף לעובדים הינה די נפוצה. חברות וארגונים שונים עושים בה שימוש במגוון רחב של מצבים, החל מבדיקות אמינות בעת קבלת עובדים לעבודה ועד לחקירה של עובד המואשם במעילה, הונאה או אפילו גניבה. חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ, אשר מנוהלת על ידי שמעון כספי, חבר באיגוד הפוליגרף הישראלי (I.P.E.A), תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בעריכת בדיקת פוליגרף לעובדים שלכם ברמת המקצועיות והאמינות הגבוהה ביותר.

 

מה כדאי לדעת אודות בדיקות פוליגרף לעובדים?

ארגונים, חברות ועסקים שונים מכל הסוגים רוצים לשמור על אמינות עובדיהם, זאת על מנת שישלימו את עבודתם בצורה הטובה ביותר ועל מנת שלא לפגוע בפעילות החברה והכנסותיה. להלן מספר נקודות חשובות שכדאי להכיר בנוגע לבדיקות הללו.

  • ניתן יהיה לבצע בדיקות פוליגרף הן לעובדים שלכם והן למועמדים לעבודה. זכרו כי מבחינה חוקית לא ניתן לחייב את העובד להשלים בדיקה זו, אך השלמתה בהחלט תוכל להעניק לעובד את האפשרות להוכיח כי הוא אכן נאמן למקום עבודתו.
  • תוצאות הבדיקה אמנם אינן קבילות בבית המשפט, אך חשוב להבין כי בדיקות פוליגרף לעובדים תוכל להתבצע ברמת אמינות גבוהה, זאת כתלות בניסיון ובמקצועיות של עורכי ובודקי הפוליגרף.
  • גם בדיקות תקופתיות לעובדים הן נפוצות, זהו למעשה יהיה כלי שמיועד בעיקרו בעבור חברות אשר מעסיקות עובדים שחשופים למידע רגיש או סחורה יקרה מאוד. עובד שסרח עשוי לגרום לנזקים משמעותיים בחברות שכאלה ועל כן בדיקות פוליגרף תקופתיות יהיו מומלצות גם בעבורכם.

 

בדיקת פוליגרף לעובד מקצועית ואמינה

חברת ש. כספי שמה לה לדגש את ביצוע עבודתה בצורה המקצועית והאמינה ביותר, זאת על מנת לספק בעבור כלל לקוחותינו את התוצאות המדויקות ביותר. כך גם בעת בדיקת הפוליגרף, חברתנו תעשה את כל האפשרי על מנת לגלות את רמת אמינותו של העובד, זאת מבלי להציב מכשולים או לפעול בצורה לא חוקית.

לכל תעלומה אנחנו הכתובת הנכונה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

מאמרים נוספים בנושא

קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט