לחיות ללא ספקות

יש לכם תעלומה או חשד ? אנחנו הפתרון הנכון

בדיקת פוליגרף במרכז

מציאת מקום אשר יכול לבצע למענכם בדיקת פוליגרף במרכז היא כבר לא משימה מפרכת. אנו בחברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ נעמוד לשירותכם ונציע מגוון של שירותים, החל משירותי חקירות ומעקבים ועד לביצוע של בדיקות פוליגרף ממוחשבות ועוד. אנו מעסיקים את החוקרים הפרטיים ובודקי הפוליגרף המקצועיים והמנוסים ביותר בתחום. אנו מקפידים על שימוש במכשור חדיש ובציוד המתקדם ביותר במקצוע. כל זאת על מנת שנוכל להעניק לכם את השירות האמין והמקצועי ביותר ולספק בעבורכם את התשובות המדויקות ביותר לכל שאלה שתשאלו.

למה משמשת בדיקת פוליגרף במרכז ?

בעולם של היום זה יכול להיות לא פשוט לשים את מבטחנו באדם מסוים, קיימים לא מעט אנשים אשר בוחרים להסתיר את האמת, דבר אשר עלול לפגוע באנשים ובחברות שונות. הפתרון האידיאלי לבעיה זו הוא ביצוע של בדיקת פוליגרף במרכז. כך אתם תוכלו לוודא כי האדם אשר מולכם אכן דובר את האמת והאם הוא ראוי לאמון שאתם בוחרים לתת בו. הבדיקה עצמה נפוצה בקרב אנשים וחברות שונות וחלק מהשימושים הנפוצים בה נועדו לשם:

  • בדיקות תקופתיות לעובדים
  • חלק מהתחיל הקבלה למקום תעסוקה חדש
  • בשעה שיש חשד לעבירה
  • לפני העלאה בדרגה
  • בכל עניין שלבין אדם לחברו
  • ועוד…

חשוב לזכור כי לא ניתן להכריח אדם לבצע בדיקת פוליגרף. הבדיקה יכולה להתבצע אך ורק בהסכמתו של הנבדק ולאחר שנקבעה כשירותו הפיזית והנפשית של אדם לעבור את הבדיקה.

רוצים לדעת כמה עולה בדיקת פוליגרף

בדיקות פוליגרף במרכז על ידי מקצוענים בלבד

זכרו תמיד כי איכות התוצאות אשר יתקבלו תלויות רבות בידע, הכשרה מקצועיות וניסיון של הבודק עצמו. שמעון כספי, מייסד חברת ש. כספי – פוליגרף, חקירות וייעוץ בטחוני בע"מ הוא קצין משטרה לשעבר מפלג תשאול תל אביב, לוחם וקצין ביחידה ללוחמה בטרור ימ"מ בעברו. התחיל את עיסוקו בתחום הפוליגרף בשנת 1999 ומאז מבצע את הבדיקות בעזרת הציוד החדיש והמתקדם ביותר בתחום. צרו קשר עם מכון פוליגרף עוד היום כדי לגלות עוד על השירותים שתוכלו לקבל ממשרדנו.

בדיקת פוליגרף במרכז על ידי מקצוענים בלבד

לכל תעלומה אנחנו הכתובת הנכונה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

מאמרים נוספים בנושא

קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט